KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 9205025
nr 920 5025
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Teckningar, Roger Risberg (1956-2011), 2 st, tusch, signerade RR, Bladets mått: 28, 5x21. Proveniens Galerie Bel´Art ur privat samling
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 18:10:56
150 kr
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg